#SZCZEPIENIA

List w sprawie szczepień 

List prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Beaty Przyborowskiej i prorektora ds. kształcenia prof. dr. hab. Przemysława Nehringa w sprawie szczepień przeciwko Covid-19. 

Szanowni Państwo, 

Studentki i Studenci, Doktorantki i Doktoranci, 

minął ponad miesiąc, odkąd wróciliście w mury naszej uczelni. Bardzo się cieszymy, że pomimo obaw i trudności Wasza nauka odbywa się w trybie stacjonarnym, że wypełniacie miasteczko akademickie młodością i entuzjazmem, że możemy dyskutować w salach wykładowych, spotykać się w bibliotekach i pozdrawiać na korytarzach. 

Chcemy, aby było to możliwe przez cały rok akademicki. Dlatego na przełomie listopada i grudnia organizujemy na terenie miasteczka punkt szczepień przeciw Covid-19. Wkrótce wszyscy otrzymacie na swoje skrzynki mailowe komunikat zawierający szczegóły tej akcji. 

Kierujemy do wszystkich, którzy do tej pory nie mieli okazji bądź z jakichś powodów nie chcieli się zaczepić, gorącą prośbę, byście skorzystali teraz z tej możliwości. Wszyscy uczestniczymy w bezprecedensowych wydarzeniach. Każdy z nas ma wpływ na rozwój sytuacji, na to, jak będzie wyglądać nasze życie, praca, nauka za kilka tygodni czy miesięcy, każdy z nas może przyczynić się do zatrzymania pandemii. Prosimy Was o podjęcie tego wyzwania. 

Z wyrazami szacunku 

prorektor ds. studenckich 
prof. dr hab. Beata Przyborowska 

prorektor ds. kształcenia 
prof. dr hab. Przemysław Nehring 

Szczepienia przeciw Covid-19 na UMK. Ruszyły zgłoszenia! 

Do poniedziałku 22 listopada 2021 r. do godz. 10:00 studenci i doktoranci UMK mogą deklarować chęć zaszczepienia się przeciwko Covid-19 w punkcie szczepień, który na przełomie listopada i grudnia zostanie zorganizowany na terenie kampusu UMK.

Więcej na stronie: https://portal.umk.pl/pl/article/szczepienia-przeciw-covid-19-na-umk-ruszyly-zgloszenia 

Posted in Aktualności.