Pierwsze starcie Pojedynku kapel

Pierwsze starcie kapel wybrzmi już 17.03 w Od Nowie!

Na scenie zmierzą się trzy zespoły, które dostarczą nam wielu muzycznych emocji i rozruszają niejedno ciało. Zaczynamy o 19.00.

W pierwszym pojedynku zmierzą się zespoły, które jednocześnie zawalczą o możliwość występu w trakcie Piernikaliów 2022. Oto one:

Pigeon Boys to trzyosobowy coverband zrodzony z absolutnie szczerej miłości do rock n rolla. Zespół zawiązał się w połowie 2020 roku, w bardzo trudnym czasie. Świat artystyczny wówczas stanął dęba, koncerty praktycznie zniknęły z mapy, a Pigeon Boys grał pierwsze koncerty 'in cognito’ dla swoich przyjaciół na prywatnych działkach i w zamkniętych przed sanepidem klubach.

https://www.facebook.com/pigeonboysband

Fopa to zespół stworzony z miłości do klasycznych gitarowych brzmień. Energiczna sekcja rytmiczna, ekspresywne i ostre gitary oraz enigmatyczny i hipnotyzujący wokal, a to wszystko oparte na twardych blues-rockowych fundamentach. Skład zespołu: Paula Raszka – wokal, Kuba Andrejczuk – gitara, Franek Papis – bas i Benek Gołasz – perkusja. W 2019 roku zespół zajął III miejsce na Festiwalu Zielona Lipa w Lipnie. 25 marca 2021 roku ukazał się singiel Zbity Pies zapowiadający debiutancki krążek kapeli.

https://www.facebook.com/fopa.band

Nur’t – zupełnie przypadkowo powstały zespół pięciu studentów z Torunia. Grają muzykę niezależną, z naciskiem na NIE, ponieważ pojawiająca się w utworach melancholia towarzyszy energicznym przeskokom i licznym zmianom tempa.

https://instagram.com/nurt_band?utm_medium=copy_link

Kolejne starcie już 30.03!

Posted in Aktualności and tagged , .