Zbiórka #napomocUkrainie

28 lutego | 08:00 - 14 marca | 17:00

Drogie Studentki, Drodzy Studenci,
nie możemy przejść obok wobec tragedii jaka dzieje się za naszą wschodnia granicą. Dlatego we współpracy z Polskim Czerwonym Krzyżem w Toruniu organizujemy zbiórkę środków, które zostaną przekazane potrzebującym z Ukrainy. Jesteśmy w stałym kontakcie z przedstawicielami PCK, dlatego na bieżąco będziemy Was informować o potrzebnych artykułach i czasie trwania zbiórki.

Na ten moment potrzebne są:

• Środki higieniczne: nawilżane chusteczki, podpaski, chusteczki higieniczne, pasty do zębów, szczoteczki, mydła, szampony, żele do mycia, proszki do prania, pampersy
  • Artykuły żywnościowe: produkty suche i długoterminowe, makarony, kasze, słoiki z gotowymi posiłkami, konserwy, mleko modyfikowane, słoiczki dla dzieci, karma dla zwierząt
  • Środki medyczne i opatrunkowe, koce, śpiwory, nowe ręczniki

Zbiórki odbywają się na wszystkich wydziałach. Szukajcie odpowiednio oznaczonych kartonów.
W każdy piątek (lube wedle przepełnienia) będziemy zbierać przedmioty i przekazywać je dalej.

Dziękujemy za wszelką okazaną pomoc.

Początek:
28 lutego | 08:00