Pojedynek Kapel!

3 marca | 08:00 - 14 kwietnia | 17:00

Bezpłatnie

Porzuciliście instrumenty powietrzne, z myślą, że najwyższa pora rozpocząć drogę ku Rock & Roll Hall of Fame? Poczynione w garażowych warunkach procesy twórcze, przyniosły na świat Wasze pierwsze numery, a może nawet materiał na całą płytę? Wspaniały zbieg okoliczności! Już niebawem otrzymacie możliwość ukazania Waszej twórczości szerszemu gronu. Ale jak to? Gdzie, można podpisać cyrograf? – zapytacie. Spokojnie, układy z Belzebubem nie będą konieczne, wystarczy, że zgłosicie się do Pojedynku Kapel organizowanej przez Samorząd Studencki UMK w Toruniu. Przystąpcie do melodyjnego pojedynku, w której heroiczne zwycięstwo, pozwoli Wam wystąpić na tegorocznych Juwenaliach UMK! Nie czekajcie dłużej – gitary, akordeony, pałki, czy wiolonczele w dłoń i pozwólcie się usłyszeć na tegorocznym Pojedynku Kapel w klubie Od Nowa!

Zgłoszenie w postaci formularza należy przesłać do 26 lutego 2022 r. do godz. 23:59

Informacje o zakwalifikowaniu się nastąpią w ciągu 2 dni od zakończenia etapu zgłoszeń.

Półfinały odbywają się w dniach:
I półfinał – 3 marca 2022 r.
II półfinał – 17 marca 2022 r.
III półfinał – 30 marca 2022 r.

Finał odbywa się w dniu 14 kwietnia 2022 r.

Początek:
3 marca | 08:00
Koniec:
14 kwietnia | 17:00
Koszt:
Bezpłatnie
Wydarzenie Tagi:
, , , ,
Witryna internetowa:
www.samorzad.umk.pl/kapele

Samorząd Studencki UMK w Toruniu
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki – Od Nowa