Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Forum Przedsiębiorczości Akademickiej

26 września 2021 - 29 września 2021

W dniach 26-29 września 2021 r. w Toruniu odbędzie się już po raz piąty Forum Inteligentnego Rozwoju. To niezwykłe wydarzenie przyciąga rok do roku przedsiębiorców, wizjonerów oraz wybitnych polskich naukowców, którzy poszukują inspiracji, chcą śledzić najnowsze trendy i są otwarci na współpracę.

Ten unikalny „kongres przyszłości” jest w szczególności nastawiony na komercjalizację nowatorskich rozwiązań wypracowywanych przez naszych naukowców, które mają za zadanie polepszać standard życia ludzkiego i rozwijać polską gospodarkę.

W trakcie kongresu, 29 września, odbywać się będzie Forum Przedsiębiorczości Akademickiej, organizowane przez Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK. Założone z początkiem roku 2021. Centrum wspiera przedsiębiorczych studentów, doktorantów i naukowców w rozwijaniu własnych kompetencji i nawiązywaniu współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym. W tym celu powstała koncepcja tegorocznego Forum Przedsiębiorczości Akademickiej, podczas którego będzie można się dowiedzieć, jak funkcjonuje współpraca pomiędzy nauką a biznesem, jak uczelnie wyższe mogą wspierać przemysł, czy patent jest zawsze najlepszą formą ochrony własności intelektualnej oraz jak wyglądał proces tworzenia szczepionki mRNA.

Całemu wydarzeniu towarzyszą również inne liczne panele tematyczne i szkolenia, które rozpoczną się koncertem Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, a zakończą uroczystą galą. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla zarejestrowanych uczestników.

Szczegóły

Początek:
26 września 2021
Koniec:
29 września 2021
Witryna internetowa:
https://www.facebook.com/events/392545832281595/

Organizatorzy

Centrum Przedsiębiorczości Akademickiej i Transferu Technologii UMK
Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

Miejsce wydarzenia

Copernicus Toruń Hotel
Bulwar Filadelfijski 11
Toruń, Kujawsko-Pomorskie 87-100 Poland
+ Google Map