E-TARGI PRACY JOB DAY 2021

20 maja | 10:00 - 17:00

Job Day to targi pracy, praktyk i staży, organizowane przez studentów Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK we współpracy z Biurem Karier dla studentów, absolwentów i wszystkich tych, którzy są zainteresowani rozwojem własnej ścieżki zawodowej.

Zapisz tę datę w kalendarzu!
Wydarzenie odbędzie się już 20 maja 2021 roku na specjalnie zaprojektowanej do tego celu platformie. W trakcie targów swoją ofertę pracy, praktyk i staży zaprezentuje kilkunastu wystawców – zarówno lokalnych firm, jak i międzynarodowych korporacji, którzy (być może) poszukują właśnie Ciebie! Tego dnia nie może zabraknąć Cię razem z nami!

Nie jesteś pewny swojej ścieżki zawodowej?
Nie martw się! W trakcie targów możesz spotkać się z pracownikami Biura Karier UMK, którzy przeanalizują Twoje CV. A może już gdzieś pracujesz, ale nie jesteś pewny, czy dobrze czujesz się w miejscu pracy? Obecny na Targach psycholog pomoże rozwiać Ci Twoje wątpliwości.

Chcesz zaprezentować swoją ofertę?
Cieszymy się, że stawiasz na ludzi młodych i ambitnych! Jeśli chcesz zostać wystawcą i zaprezentować swoją ofertę dla naszych studentów, sprawdź, jakie opcje przygotowaliśmy dla Ciebie w Strefie Wystawców.

Data:
Czas: