CAMP UMK 2021 Adapciak

2 września 2021 | 14:00 - 6 września 2021 | 17:00

599zł

Rozpoczynasz swoją przygodę ze studiami lub masz już za sobą pierwszy rok nauki zdalnej na uczelni?
Samorząd Studencki razem z Wypadownią ma dla Ciebie idealną propozycję.
CAMP UMK 2021 – pięciodniowy wyjazd integracyjno-szkoleniowy, który startuje w Toruniu/Bydgoszczy, a kończy w Jarosławcu.
Plan jest prosty:
>Spędź czas w gronie rówieśników i nawiąż nowe przyjaźnie,
>Poznaj UMK i tajniki życia studenckiego,
>Zdobądź praktyczną wiedzę na szkoleniach,
>Baw się na wielu imprezach tematycznych.
Wszystko to w atmosferze pięknej starówki, słońca , piasku i dźwięku obijających się o siebie fal morza Bałtyckiego. Jedyna taka niepowtarzalna okazja, aby od pierwszych dni na uczelni czuć się swobodnie i miło wspominać wyjazd przez najbliższe lata.
Rozpocznij przygodę ze studiami razem z nami! Gwarantujemy Wam niezapomnianą przygodę, o którą zadbają doświadczeni w życiu studenckim studenci starszych lat.
Chcesz poznać szczegółowy harmonogram Adapciaka? Obserwuj wydarzenie – każdego dnia będziemy uchylać Wam rąbka tajemnicy.

Nie czekaj!
Liczba miejsc ograniczona, a na taki wyjazd ma się szansę tylko raz w ciągu całych studiów!

Początek:
2 września 2021 | 14:00