Aktualności

Warto zobaczyć:

Szkoła tańca JAGIELSKI DANCE PROJECT

Więcej...
Jedyny w Toruniu prawdziwy Klub Studencki. Masz pomysł na studencka imprezę? Chcecie pogadac że znajomymi? Tylko w Kotle.
Więcej...

PGNiG Polskie Innowacje na UMK Toruń

15 grudnia w Bibliotece Uniwersyteckiej odbędzie się spotkanie w ramach inicjatywy „PGNiG Polskie Innowacje”. W programie wydarzenia znalazły się wykłady, warsztaty i spotkania ze specjalistami PGNiG.

Kampania „PGNiG Polskie Innowacje” stwarza możliwość kontaktu studentów i naukowców z pracownikami różnych, krajowych i zagranicznych spółek PGNiG oraz udziału w specjalistycznych warsztatach typu open innovation.

Stoisko firmy w holu Biblioteki Uniwersyteckiej UMK (ul. Gagarina 13) dostępne będzie od 10:00 do 16:00. O godz. 12:00 w sali nr 8 rozpocznie się spotkanie ze specjalistami. Po uroczystym otwarciu spotkania przez przedstawicieli UMK zaprezentują się eksperci PGNiG: Maciej Szota – Zastępca Dyrektora Departamentu Innowacji i Rozwoju Biznesu PGNiG SA z wystąpieniem „Jak szukamy innowacji” o projektach kierowanych do otoczenia akademickiego oraz Seweryn Tlałka – B+R Specjalista Geofizyk z Geofizyki Toruń S.A, który opowie o projektach innowacyjnych na tle działalności Spółki.

O godz. 13:30 odbędą się warsztaty open innovation "Współpraca pomiędzy Środowiskiem Akademickim i Biznesem w zakresie Innowacji" poświęcone najlepszym rozwiązaniom na współpracę nauki i biznesu. W warsztatach może wziąć udział maksymalnie 40 osób, obowiązują zapisy elektroniczne: https://www.biurokarier.umk.pl/wspolpraca-pomiedzy-srodowiskiem-akademickim-i-biznesem-w-zakresie-innowacji

Dodano: 2016-12-09
Powrót