Samorząd Studencki

ul. Gagarina 21/27 Toruń
56 611 42 52
samorzad@stud.umk.pl

Juwenalia 2020 - jedynie we wspomnieniach
UMK

Rok 2020 jest zupełnie inny od wszystkich, dla społeczności akademickiej również. Jak dobrze wiecie, tegoroczne wydarzenia animujące życie studenckie są odwołane ze względu na sytuację epidemiczną w kraju i na świecie. Niewielu z Was skupia uwagę na tym co dzieje się poza murami domów. Nasze myśli skierowane są ku zajęciom zdalnym, wywiązywaniem się z bieżących zadań i tym co będzie dalej.


Mało kto myśli o tym, jak poza codziennymi zajęciami wyglądałoby nasze studenckie życie. Jako Samorząd Studencki mamy obowiązek lekko odświeżyć Wam pamięć i przypomnieć, że w tym właśnie czasie, gdyby wszystko było normalnie” dzielilibyśmy się z Wami atrakcjami związanymi z PIERNIKALIAMI 2020 – i ich 60tą odsłoną! Nam również jest bardzo przykro, że tak się nie dzieje, jednak jesteśmy pewni, że wszystkie działania, które zostały podjęte w tej sprawie są słuszne, i że wspomnienia o tym wydarzeniu z lat ubiegłych umilą Wam czas kwarantanny.

 

Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy❗
W tym roku na naszym Uniwersytecie Juwenalia miały odbyć się po raz sześćdziesiąty.
Jak już wiecie, w trosce o Wasze zdrowie Piernikalia 2020 zostały odwołane
Dzięki UMK TV możemy jednak powspominać, jak w Grodzie Kopernika przed laty obchodzono
Święto Studentów.
Mamy nadzieję, że w aktualnej sytuacji rozumiecie okoliczności związane z zakazem organizacji imprez masowych i zgromadzeń.
#Zostańciewdomu i dbajcie o siebie i swoich najbliższych.
Trzymajcie się ciepło i oczekujcie niezapomnianych Piernikaliów 2021❗
 
Pozdrawiamy
Samorząd Studencki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu


Przesyłamy Wam Pocztówkę z przeszłości - miłego wspominania!